این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گازاکس کاملا محفوظ می باشد

0

حقوق و قوانین

حقوق و قوانین

حقوق و قوانین استفاده از سایت بازار آیتی24

ضمن تشکر و قدردانی بابت انتخاب فروشگاه اینرنتی بازار آیتی24 ، از آنجا که استفاده و خرید از این سایت به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً کلیه مطالب درج شده آن را با دقت بخوانید.

 • توجه داشته باشید که روال کاری بازار آیتی24 مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربر بازار آیتی24 نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران است. در صورتی که هر گونه تغییری در روال کاری و قوانین اجرایی بازار آیتی24 ایجاد شود، در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین لطفا در آینده نیز، به روز رسانی‌های این بخش از سایت را مطالعه نمایید.

تعاریف

بازار آیتی24 : فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی بازار آیتی24 به آدرس bazarit24.com می باشد.

محتوای سایت: شامل هر چیزی که در سایت بازار آیتی24 منتشر می‌شود، از جمله متن، عکس، خبر، مقاله، مشخصات کالاها، اخبار منتشر شده سایت و ...

مشتری یا کاربر : مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بازار آیتی 24 اقدام نماید.

سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری یا کاربر انتخاب می‌کند و فرآیند خرید خود را تایید می‌کند.

استعلام: درخواست مشتری برای بررسی موجودی یا تغییرات احتمالی کالاها

قوانین عمومی

 1. اطلاعات موجود در سایت بازار آیتی 24 از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت بازار آیتی24 در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت بازار آیتی24 مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سایت بازار آیتی24 به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد کرد.
 2. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 3. در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز یا مناسبتی، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی وجود دارد و ممکن است سفارش گیری جدید و فروش متوقف شود.
 4. شما تعهد می‌دهید که از این سایت به گونه‌ای که باعث هر گونه آسیب به سایت شود، استفاده نخواهید کرد.
 5. خریدار باید قبل از تکمیل فرم سفارش کالا، هر گونه سوال لازم در مورد کالای درخواستی خود را از بخش امور مشتریان بپرسد.
 6. سایت بازار آیتی24 ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل بازار آیتی24 نیستند و سایت بازار آیتی24 هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد.
 7. خریدار پس از تایید سفارش خود و در حالت "ارسال شد" یا "پرداخت شد" نمی‌تواند انصراف دهد.
 8. خریدار باید در هنگام مراجعه پیک یا مامور پست، در محل حضور داشته باشد یا ظرف مدت زمان تعیین شده به واحد پستی مربوطه مراجعه و کالای خود را تحویل بگیرد. در صورت برگشت محصول، هزینه ارسال مجدد کالا به عهده خریدار خواهد بود.
 9. در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش مشتری مطابقت نداشته باشد، بازار آیتی24 به تعویض کالا اقدام می‌کند و در صورت عدم موجودی، یا با انتخاب مشتری با کالای دیگری تعویض می‌شود یا وجه پرداختی بازگردانده می‌شود. در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش مشتری مطابقت نداشته باشد، بازار آیتی 24 به تعویض کالا اقدام می‌کند و در صورت عدم موجودی، یا با انتخاب مشتری با کالای دیگری تعویض می‌شود یا وجه پرداختی بازگردانده می‌شود.
 10. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه اینترنتی ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ارتباط با بازار آیتی24

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، سایت bazarit24.com می باشد و راههای ارتباط ما با ما فقط ایمیل و تلفن و پیامک موجود در قسمت تماس با ما میباشد.

ترجیحا برای تماس با سایت فروشگاه بازار آیتی 24 ، آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرسها ایمیل کنید.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در بازار آیتی24 مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در هزارسو قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است .

نظرات

captcha Refresh