این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گازاکس کاملا محفوظ می باشد

0

روش های ارسال

روش‌های ارسال بازار آیتی 24

ما میدانیم دریافت سریع کالا برای مشتریانمان مهم است ، بنا بر این تمام تلاشمان را برای پردازش و تحویل سریع و همراه با اطمینان محصول را برای شما به کار می بندیم. نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی بازار آیتی24 در روزهای عادی، روشهای متنوعی دارد که هزینه آن به عهده شما مشتریان گرامی می باشد. توجه داشته باشید که کلیه مراحل ارسال از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال تهران

ارسال اکسپرس تهران مخصوص مناطق 22 گانه تهران بوده و شامل کالاهایی است که قابل ارسال توسط پیک موتوری میباشد و در صورت انتخاب این روش طی سفارش آنلاینهزینه ارسال از مشتری دریافت می گردد.

ارسال شهرستان

پست پیشتازدر صورت انتخاب ارسال پست پیشتاز ،کالا توسط پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد و زمان تقریبی تحویل کالا بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد حداکثر تا 2 روز کاری میباشد و مبلغ آن به صورت اتوماتیک به جمع فاکتور اضافه خواهد شد.

پست سفارشی در صورت انتخاب ارسال پست سفارشی شهرستان ،کالا با هزینه پایین تر نسبت به پست پیشتاز توسط پست سفارشی برای شما ارسال خواهد شد و زمان تقریبی تحویل کالا بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد حداکثر تا 7 روز کاری میباشد و مبلغ آن به صورت اتوماتیک به جمع فاکتور اضافه خواهد شد.

توجه :

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

باربری ، مشتریان در صورت انتخاب این گزینه میتوانند نام باربری دلخواه خود را در توضیحات سفارش قید کنند تا کالا به این شکل ارسال شود و به صورت اتوماتیک مبلغ 10000 تومان هزینه ارسال تا باربری محاسبه میگردد.

نظرات

captcha Refresh