این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گازاکس کاملا محفوظ می باشد

0

درباره ما

  • گازاکس، محصول ایرانی ، باربیکیو

 

  • گازاکس

 

گازاکس شرکتی ایرانی می باشد که توسط آقای رضا مسعودیان در سال 1397 به ثبت رسید. هدف ما تولید صفر تا صد باربیکیو با سبک نوین و کیفیت قابل لمس در کشور عزیزمان ایران بود که ثمره تلاش ها و دانش تیم بزرگ گازاکس به این مهم دست پیدا کردیم. الگو برداری از باربیکیوهای با کیفیت آمریکایی در باربیکیوهای ایرانی گازاکس و رعایت نکات کیفیت بخش در این محصول وجه تمایز قابل مشاهده با دیگر همکاران می باشد.

 

  • چرا گازاکس!؟

 

مجموعه گازاکس فعالیت خود را از سال 1397 شروع کرده و همواره سعی در بهبود کیفیت محصولات خود داشته و دارد.محصولات گازاکس تماما در این مجموعه تولید می شود که دلیل بر قیمت مناسب محصولات می باشد.علاوه بر این بدلیل حذف واسطه ها و ایرانی بودن محصولات(باربیکیو) قیمت باور نکردنی واستثنایی در مقایسه با محصولات هم رده خود دارد.

در آبان ماه 1402 مجموعه گازاکس توفیق شرکت در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی هامکس را داشت که در ویدیو زیر گزارشی از حضور گرم هم میهنان و همکاران عزیز را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

کیفیت و دوام بی نظیر محصولات مدیون تلاش کارگران ایرانی و استفاده از متد های خارجی و طراحی های طراحان این مجموعه می باشد.

 

  • جنس ایرانی کم کیفیته!!؟

 

اغلب با این پرسش مواجه هستیم که جنس ایرانی کم کیفیته! اما بسیاری از تولید کننده های ایرانی همچون مجموعه گازاکس هدفشون کیفیت کالا می باشد. 

کیفیتی که مدیون طراحان و ایده پردازان و همچنین بهره گیری از بهترین متدهای سراسر دنیا که این محصول و برند را در کنار رقبای جهانی قرار داده است.

 

  • گازاکس کجاست!؟

 

کارخانه مجموعه گازاکس در شهرک صنعتی عباس آباد (شریف آباد)  همچنین دفتر این مجموعه فعلا در پامنار می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید .

09120901009

02136425039

02133926611

(ساعت پاسخگویی از 07-23)

.

گازاکس روز های خوشی را برایتان آرزو مند است.

نظرات

captcha Refresh