این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گازاکس کاملا محفوظ می باشد

0

7 روز ضمانت برگشت کالا

7 روز ضمانت برگشت کالا

قوانین و دستورالعمل‌های بازگشت 7 روزه کالا

با توجه به این که بازار آیتی24، قصد جلب رضایت بیشتر مشتریان و اعتماد آن‌ها را در هنگام خرید آنلاین دارد. امکان مرجوع کالا را تا 7 روز پس از خرید آن برای شما فراهم نموده است.

درصورتی‌که شما هرگونه مغایرتی، در کالای خریداری شده مدنظرتان با کالای دریافت شده مشاهده کنید، می‌توانید کالا را تا مدت 7 روز برای بازار آیتی24 درچهارچوب قوانین زیر نسبت به بازگشت کالا اقدام نمایند.

دستورالعمل‌های بازگشت کالا به بازار آیتی24

  1. عدم مطابقت محصول درخواستی :

مشخصات کالا ها ازسایت شرکتهای سازنده استخراج میگردد و احتمال تغییر مشخصات کالا درطول زمان وجود دارد. خواهشمند است قبل از بازنمودن کالا با مشاهده اطلاعات درج شده برروی جعبه و مطابقت آن با سفارش خود درصورت مشاهده مغایرت در مدل کالا ، عکس ،رنگ، گارانتی انتخاب شده ، دراسرع وقت(کمتراز 24 ساعت) موضوع را جهت هماهنگی های لازم برای بازگشت کالا به بازار آیتی24 شماره تماس : 88226010 اطلاع دهید. (حداکثر تا 48 ساعت پس از بازگشت کالا به فروشگاه کالای مورد نظر مشتری جایگزین و یا وجه کالای خریداری شده به وی برگشت داده خواهد شد )

توجه : کالا باید دقیقا با همان شرایط ارسال شده و همراه با فاکتور مرجوع شود. لذا در صورت بسته بندی نا مناسب، استفاده ازدستگاه و باز کردن آن ، برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را ازبین خواهد برد .

  1. مشکلات فنی :

اکثر کالاهای موجود در فروشگاه دارای ضمانت شرکت های معتبر هستند. با این حال در صورتی که کالا شامل شرایط گارانتی شرکت مربوطه باشد، خریدار حداکثر تا 7روز پس از تحویل کالا میتواند مشکل را به بازار آیتی24 شماره تماس : 88226010 اعلام کند و پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش (در صورتی که کالا شامل شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده باشد ) ، کالا را ارسال کند. بازار آیتی24 در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام خواهد کرد اما زمان و نحوه ی رفع مشکل برای تمام کالاها یکسان نیست.

توجه:

1- مسئولیت رفع عیب یا تعویض کالا برعهده شرکت گارانتی کننده کالا میباشد .

2- جهت انجام امور گارانتی جعبه ، کارت گارانتی و کلیه محتویات باید به همراه کالا ارسال گردد .

3- کالا در صورت داشتن ایراد ظاهری (ضربه، تماس با آب، له شدگی و شکستگی، انواع سوختگی ناشی از حرارت یا برق نامتعارف) امکان برگشت ندارد.

4- هزینه پیگیری روند گارانتی محصول و ارسال مجدد در صورتی که عیب آن تایید شود بر عهده بازار آیتی24 بوده و در صورت عدم تایید عیب اعلام شده بر عهده خریدار می باشد . (هزینه هرگونه خدمات خارج از گارانتی توسط شرکت گارانتی کننده مانند تعویض قطعه و غیره بر عهده مشتری می باشد )

5 - پس از پایان 7 روز کلیه مسئولیت مشکلات فنی کالا بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و مشتری شخصا میتواند پیگیری نماید .

6- جهت آشنایی با شرایط و نحوه گارانتی شرکتهای مربوطه ، به وب سایت این شرکت ها مراجعه نمایید .

  1. مشکلات مربوط به حمل و نقل :

تمامی کالاهای ارسالی از بازار آیتی24 با توجه به نوع انتخاب مشتری در ارسال کالا به طور استاندارد بسته بندی و پس از ارسال کالا مشخصات بارنامه و روش ارسال به کاربر اعلام خواهد شد. پس از این مرحله در صورتی که کالایی در حمل و نقل آسیب دیده باشد، مسئولیت این خسارت با شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی بازار آیتی 24 مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات رسانی شرکت های حمل و نقل کننده ندارد. (جهت اطلاع از چگونگی ارسال ، خدمات ، بیمه و قبول مسئولیت واحد های حمل و نقل به وب سایت آنها مراجعه نمایید )

  1. اگرکالا سالم ومطابق سفارش باشد به هیچ عنوان پس گرفته نخواهد شد.

نظرات

captcha Refresh